Język / language:

O nas

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym”
Phil Bosmans

 

To przekonanie towarzyszy nam we wszystkich działaniach, podejmowanych w trosce o rozwój
i edukację dzieci. Mamy przyjemność zaprezentować kolejny owoc tych starań – nową placówkę- Expercik Osowo.

EXPERCIK Osowo to kameralne miejsce oferujące profesjonalną opiekę zbliżoną do warunków domowych, z dobrymi podstawami edukacji opartej na autorskich, renomowanych programach dedykowanych najmłodszym.

Placówka poowstała w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie Rodziców posyłaniem do naszej placówki dzieci w wieku przedprzedszkolnym.

Placówka należy do Grupy Edukacyjnej EXPERT, działającej i stale rozwijającej się od 10 lat na szczecińskim rynku. Nasza grupa jest bardzo dobrze przygotowana do opieki i kształcenia dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Mamy stabilną i dobrze wykształconą kadrę oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci. Kształcimy językowo, prowadzimy  warsztaty muzyczne, plastyczne, promujemy edukację zdowotną. Już od 7 lat pracujemy nawet z rocznymi dziećmi, prowadząc ogólnopolski program zajęć muzyczno- ruchowych po angielsku Musical Babies, ,a od roku program zajęć ogólnorozwojowych inspirowanych tenisem- kanGO!-tenisowe maluszki (oba programy wdraż aliśmy i realizujemy jako jedyni w Szczecinie i okolicach)

Expercik Osowo jest jednocześnie placówką siostrzaną Punktu Przedszkolnego Expercik, działającego od 5 lat w dzielnicy Warszewo. Zachowujemy więc właściwy mu profil artystyczny oraz wyróżniające nas zindywidualizowane podejście do dzieci. Oferta realizowanych zajęć i aktywności odbywa się z zachowaniem równowagi między sferami dydaktyczną, emocjonalną i społeczną.  Ogromną wagę przywiązujemy do swobodnej zabawy dzieci, na którą nie może zabraknąć miejsca w codziennym rozkładzie zajęć oraz do pracy zespołowej naszych wychowanków.
 

Przekonani o szczególnej roli muzyki w życiu małych dzieci i jej ogromnym wpływie na ich rozwój, kładziemy szczególny nacisk na umuzykalnianie podopiecznych. W ofercie znajdują się więc codzienne zajęcia umuzykalniające, takie jak: rytmika, elementy tańca, zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku (program Musical Babies).

Kreatywność dzieci rozwijamy również w innych formach ekspresji - oferujemy szeroki wachlarz zajęć artystycznych; plastycznych, manualno-technicznych, mini-dramy.
Ponadto w realizowanym programie nie zapominamy o kształtowaniu zachowań prozdrowotnych, promując ruch i wpajając zasady zdrowego stylu życia (program Akademia Zdrowego Przedszkolaka).

 

Expercik Osowo to miejsce kameralne, zlokalizowane blisko centrum i kluczowych węzłów komunikacyjnych, ale zaciszne i położone w otoczeniu zieleni. Jednocześnie bardzo bezpieczne z racji położenia lokalu w parterowym. ogrodzonym i monitorowanym budynku z własnym placem i dostępem do terenów rekreacyjnych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy spełniający wszystkie wymogi sanitarne i przeciwpożarowe lokal położony na parterze, z przylegającym do niego terenem zielonym. W sąsiedztwie lokalu znajduje sie ogólnodostępny bezpłatny parking.
 

ROZPOCZYNAMY ZAPISY
O dostępność miejsc prosimy dowiadywać się na bieżąco telefonicznie. Aktualnie przyjmujemy rezerwacje na przyszły rok.
Serdecznie zapraszamy!!!

 

.

 

 

 

 

Copyrights © Expert Grupa Edukacyjna, Szczecin 2015 | wykonanie strony: crazybeaver.net